Trochę kontrowersyjnie: krocze mówi o tym w jakim wieku jesteśmy.

Trochę kontrowersyjnie: krocze mówi o tym w jakim wieku jesteśmy.

Tak, tak samo jak każdego dnia myjemy zęby przez około 2-3 minut, to tyle samo czasu powinniśmy poświęcić na pielęgnacje naszego krocza. Jak się okazuje owa pielęgnacja spektakularnie odmieni jakość naszego życia.

Krocze to budowa mięśni między odbytem a narządami płciowymi: sromem i pochwą u kobiet oraz moszną i penisem u mężczyzn. To właśnie ta najbardziej intymna część naszego ciała jest prawdziwym filarem siły oraz równowagi.

Cała powierzchnia krocza jest w istocie bardzo istotna. Istotna na prawidłowe oddawanie moczu oraz istotna na rozkosz seksualną. I nie ma tu znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna.

Okazuje się że fizjologicznie od 1 do 2% rocznie tracimy mięśni. Co więcej mięśnie krocza zmniejszają się w takiej samej proporcji, oczywiście w przypadku kiedy się nimi w ogóle nie zajmujemy.

Niestety rachunek jest prosty: w przypadku kobiet wiąże się to ze spadkiem przyjemności seksualnej a w przypadku mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz brakiem jędrności członka.

Co by bardziej zobrazować temat: połowa masy ciała człowieka przypada na tułów. Kobieta kiedy waży 60 kilogramów to połowa tych kilogramów czyli 30 kg przypada właśnie na tułów. A teraz pomyśl sobie jak wygląda torba w której nosisz kartofle przez cały dzień?

Tak wnętrze torby już po kilku godzinach staje się rozciągnięte. To samo dzieje się z kroczem. Krocze stanowi membranę, która chroni przed opadaniem pewnych narządów ciała.

Niestety kiedy krocze nie jest dobrze umięśnione wówczas pojawiają się takie problemy jak:

  • Obniżanie się narządów
  • Nietrzymanie moczu
  • Przedwczesny wytrysk
  • Trudności w ejakulacji
  • Brak orgazmu u kobiet
  • Hemoroidy

Co gorsza brak siły mięśniowej krocza przekłada się na choroby, które niestety będą wymagały leczenia farmakologicznego lub też chirurgicznego.

Fakty wskazują na to aby każdego dnia dbać o swoje krocze, aby je rozruszać co by wzmocnić mięśnie. Słabe krocze to droga do przyspieszonego zużywania się ciała.

Dobra równowaga krocza to pielęgnacja, zatem unikajmy dźwigania ciężkich rzeczy. Unikajmy wtedy, kiedy nie jesteśmy do tego totalnie przyzwyczajeni. Unikajmy zaparć, które nadmiernie napinają brzuch i zwiększają ciśnienie na krocze.

Pamiętaj również o diecie. Regularnie spożywaj błonnik, pij wystarczającą ilość wody. I rzecz chyba jasna: nadmiar kilogramów odrywa fatalną rolę dla tych spraw.

Na koniec ciekawostka:

Podobno Kleopatra miała imponujące mięśnie krocza . Być może ten sekretny dar pozwolił jej stworzyć imperium?

Enjoy

Źródło:

https://natemat.pl/255015,prawidlowych-cwiczen-miesni-kegla-nie-nauczysz-sie-z-internetu

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podobne posty

Omlet a’la Caprese

Omlet a’la Caprese Omlet zapiekany w piekarniku, z suszonymi pomidorami oraz świeżym pomidorem z dodatkiem dobrego sera pleśniowego. Swoim smakiem przypomina frittatę.

Muffiny owsiane a’la marokańskie

Muffiny owsiane a’la marokańskie To najbardziej zaskakujące danie jakie kiedykolwiek robiłam. Duża ilość kurkumy ze słodkimi owocami, dała orientalny smak. Potrzebujemy: 2

Komentarze

Witaj na blogu

Mój znak zodiaku to BYK, i we mnie płynie bycza krew, zatem nie przez przypadek nazwa bloga to Bull’s blood. Ponad to bycza krew to zdrowotne wino, które niejednemu z nas pomoże.

Polub mnie na Facebooku

Instagram